Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ahoj, sestřičko!

(Křemílek, 2. 11. 2008 12:55)

Jak tak koukám po netu, stávají se z nás pomalu dospěláci. My kluci už pomalu zvedáme při čůrání nohu. Mně se to poprvé podařilo minulý týden při tůře na horách. A zalíbilo se mi to tak, že už to teď střídám tak 1:1. Tak jenom bacha na cizí psy, musel bych je pak, lumpy, sesekat. My bráškové si na cti naší rodiny hodně potrpíme. HAF

Gratulace

(Kofilka, 11. 10. 2008 22:46)

Ahoj Eli a paníčkové,mi to už máma za sebou Kofilka hárala už na konci července volali jsme i Pavlíně protože se nám to zdálo velmi brzy na 7 měsících,ale ta řekla že je to v poho ,alespoň to bude mít za sebou a nebude z toho vyplašená,měli jsme to akorát že jsme potom mohli na výstavu do MB.Jenom problém byl že se nemohla koupat a v období kdy hárala byly zrovna vedra a shodou okolností jsme měli celé 3 týdny dovolenou takže jsme ji strávily doma.Tak si to taky užíte nic to není mi jsme to zvládly docela dobře,akorát byla trochu neposlušná což ji bylo v jejím stavu odpouštěno.Zatím se mějte a napište. Jo jedete v listopadu na výstavu do Prahy mi jo.
Kofika a Kantovi

pozdrav

(Yyanina, 18. 8. 2008 14:18)

Ahojky, tak to jsem netušila, že máte takového pěkné pejska, resp. fenku. Móóóć pěkná. Jo a na té fotce ze špicí svatby v PPČ jsem opravdu já :-))). Posílám pohlazení Elišce.
http://www.wendyaironlvidomov.estranky.cz/.
Zdraví Jana Hubačová

Pozdrav

(Kofilka, 23. 7. 2008 14:45)

Ahoj Eli. V sobotu jsme si spolu moc neužily tak doufám,že jste se už přihlásily na výstavu vMB v srpnu my už jo aby jsme se zase viděly a užily se trochu víc.Karkulín prý jede taky tak nás v tom doufám nenecháte.
Zatím se mějte a hezkou dovolenou,my ji máme od příštího týdne.
Kofi a Kantovi

Kelišce

(Karkulín, 15. 7. 2008 13:48)

Ahoj! Tak jsem páníčky přemluvil, aby už konečně o mě dali vědět světu a tady to je: http://www.karkulin.estranky.cz/
Pozdrav také pro páníčky a v MB můžete počítat i s námi.

Gratulace

(Jana(mujpsiweb.kabel1.cz), 11. 7. 2008 18:05)

Ahojík, když jsem tu byla naposled, tak žádná aktualizace a nyní co to vidím, obrovská gratulace, rostete do krásy, tak teď jen ať zůstane nadšenost na agility a už se na Vás těším, máte parádní podmínky na trénování, tak koukejte aktualizovat samé úspěchy :-), mějte se krásně a hezké léto přeji

Křemílkovi

(Eliška, 9. 7. 2008 13:47)

Nazdar bráško, to jsme moc rádi že se takhle scházíme, Viděli jsme už Kuja, Karkulínka a Kofču, sem nám psala Kordulka a teď ty :-) Super! Už zbývý jen Kanafásek a Kometka a jsme komplet! Jinak by mě zajímalo, kolik všichni měříte a vážíte ať máme nějaké porovnání, třeba ty Křemílku mi připadáš jako pořádnej chlapák! U nás je to zatím 51 cm v kohoutku a 17,5 kg divokejch a neřízenejch chlupů :-D

Kofče

(Eliška, 9. 7. 2008 13:37)

Ahoj Kofi i páníčci, tak to už známe 2 ze čtyř, protože my tam jedem samozřejmě taky, jen doufáme, že nebude moc velké vedro. Těšíme se na vás! :-)

Pozdrav od brášky Křemílka

(Křemílek, 8. 7. 2008 21:19)

Ahoj, zdravíme z Českého Těšína. Mám se tady super, teď zrovna ležím na balkóně a relaxuji. Dvojnožci mi dělají nové www stránky, tak snad budeme trochu ve spojení. Zatím haf
http://www.kremik.estranky.cz

sutaz

(Jony, 8. 7. 2008 15:43)

ahoj
robim sutaz o naj psa
bola by som rada keby ste sa aj vy prihlasili!
poslite mi meno psika,rasu,vasu stranku a nezabudnite na fotku!(moze byt aj viac)
vsetko to napiste na jony.eli@zoznam.sk
moja stranka je www.jony.weblahko.sk
uz sa tesim


P.S.nemusite sa prihlasovat!je to na vas

Kofilka

(Kofilka, 8. 7. 2008 15:01)

Ahoj Eliško
jak se vede u nás je to dobrý. Chceme se zeptat jestli se chystáte na národní výstavu do Ml.Boleslavi?My ano a jak jsme zkoumaly v naší kategorii jsou přihlášeny 4, tak zjištujeme kdo to je.Tak doufáme ,že se zase uvitíme.
Kofilka a Kantovi

Anet a Kryšpín

(http://www.kryspinvanilka.ic.cz/, 29. 5. 2008 19:04)

My téže moc děkujeme za vzkazík :D a pokud budete chtít, můžeme někdy pokecat přes icq (máme ho na stránečkách) :)

Anet a Kryšpínovi

(Eliška, 29. 5. 2008 14:38)

Děkujeme moc za přání! Byl to naše první výstavní zkušenost a ještě teď tomu pořádně nevěříme :-)

Anet a Kryšpín Vanilka

(http://www.kryspinvanilka.ic.cz/, 26. 5. 2008 21:23)

Gratulujeme ke skvělým výsledkům v Mladé Boleslavi, dokonce jsi Kryšpínkova polosestřička (máte stejného tatínka), přeji mnoho dalších úspěchů a především hodně zdravíčka. :D

Frontline

(Eliška, 12. 5. 2008 19:26)

Máme od 11. 4. od veta spot-on, údajně lepší než Frontline, měl vydržen na klíšťáky 6 týdnů. Po měsíci jsme při výletu do jižních Čech přidali Frontline, klíšťáci se totiž už zakusovali a nic jiného nebylo k dispozici. Po dvou dnech sem tam nějaké lezlo, ale postačili jsme tomu. Sprej není špatný nápad, ale doma přijdeme do styku s tolika klíšťaty jen vyjímečně, takže si příští cestu do divé přírody zase trochu "pojistíme" čerstvou pipetou.
Dneska ještě Eli dospává prodloužený víkend :) je utahaná jako štěně :)
Zatím ahoj L&P&E

Ahoj Eliško

(Kofilka, 12. 5. 2008 14:31)

Nejprve moc zdravím a už se moc těším na naše setkání.Jenom by jsme se chtěli zeptat na ta klíšťata,to je měle zakousaný protože my máme stejné problémy už dostala 2 Frontline a když příjdem z procházky tak ji prohlídnem a tak 15-30 klíšťat po ní leze, ale i přes očistu se nějaké zakousne a má potom i dost velké pupence od těch kousanců,takže přemíšlíme ještě o sprey,že by jsme ji nastříkaly vždy před vycházkou.
Zatím Ahoj Iveta a Kofča

Ahoj Kordulko

(Petr, 12. 5. 2008 12:47)

To jsem rád že se takhle scházíme. O víkendu jsme se byli kouknout na brášku Karkulína a maminu Elišku v Ledenicích. Konečně měla Eliška někoho, kdo se jí vyrovnal v řádění. Jinak měla 15 klíšťat i přes ošetření spot-onem, takže začínám trochu pochybovat o účinnosti. Tak dostala ještě jeden od frontline a pak už to bylo dobré.

Sestřička Kordulka

(Dita Váňová, 9. 5. 2008 22:34)

Gratuluji ke krásným stránkám! My jsme si 16.2. přivezli Keliščinu sestřičku Kordulku. Cestu jsme měli poměrně dlouhou, bydlíme až v Uherském Hradišti, ale zvládla to, holka, na jedničku. Teď je z ní už kus baby, pěkný čertík a náš velký mazel.17.5. jdeme zkusit 1.výstavu, tak jsem zvědavá:-)Mějte se moc krásně, snad se někdy uvidíme na výstavě :-)
Dita A Kordulka

Moje sestřička

(Kofilka, 5. 5. 2008 11:34)

Tak to jste pašáci s tím posloucháním,ale nám to už taky docela jde (sedni,lehni a zustaň celkem dobře ,ale to chození u nohy je horší,když je pořádně vyběhaná tak to docela jde,dobře poslouchá na povel ke mě).S jídlem je to u nás dobrý zůstaly jsme u syrového masa jak byla zvyklá od Pavlíny.No a to kousání všichni tolerujeme mění se nám zuby, takže nejsou rozkousené jenom věci v jejím okolí,ale i pokousané ruce a jiné části těl všech páníčků.Ještě dotaz k výstavě to už máte průkaz původu,že jste se přihlásily?My ho totiž ještě nemáme tak jsme se nenahlásily a přitom to máme skoro doma, no ale alespoň se pojedeme podívat
Zatím Iveta